Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

2.3.2017 - 8.3.2017

Festivalové pecky exkluzivně na MFFK Febiofest

Snímky z nejslavnějších světových festivalů jako Cannes, Berlinale či Rotterdam přinese v exkluzivním uvedení slovenským divákům Mezinárodní festival filmových klubů Febiofest. V Bratislavě se uskuteční od 2. do 8. března 2017 a výběr poputuje až do 7. dubna 2017 do dalších 10 měst.

Jedním z hlavních taháků festivalu je nový koprodukční film českého režiséra Bohdana Slámy Bába z ledu o lásce dvou stárnoucích lidí v podání Zuzany Kronerové a Pavla Nového. Z hostů upozorňujeme na režisérku a herečku Petru Nesvačilovou, která přinese mrazivý dokument Zákon Helena o policistce, která rozkryla nechvalně proslulý Berdychův gang. Miroslav Janek přiveze idylickou Filmovou lázeň, která shrnuje historii karlovarského festivalu, či vhled do světa pětice neobyčejných dětí Normální autistický film. Kino Klap nabídne masterclassy  s Miroslavem Jankem či Luborem Dohnalem.

PROGRAM FESTIVALU

SPOT MFFK FEBIOFEST 2017

Divákům Febiofest 2017 představí přes 100 snímků v 10 sekcích. V nabídce je speciální FEBIOPAS za zvýhodněnou cenu 15 EUR, který umožní 10 volných vstupů na jakékoli festivalové projekce.

 

Foto (c) www.4press.cz

Místo konání:

Bratislava, Kino Lumière, Špitálska 4

Datum:

Od: 2.3.2017
Do: 8.3.2017

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce