Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.3.2020 - 31.12.2020

Kino u vás doma

Kina jsou zavřená a vy máte akutní potřebu dobrého filmu?! Nestihli jste premiéru nebo si chcete nějaký kousek přehrát znovu? Na české verzi mezinárodního streamovacímu portálu DAFilms CZ objevíte přes 250 českých a slovenských filmů v dobré kvalitě a bez reklam. I další streamovací platforma Aerovod vám nabízí množství domácích či zahraničních filmů. Pokud si nedokážete vybrat sami, můžete se řídit jejich žebříčkem, který se mění podle sledovanosti, nebo doporučeními známých osobností. Platforma nabízí vyhledávání i podle témat. Nejen filmová klasika, ale i filmové novinky a dokumenty u vás doma. Zaběhněte si jen pro popcorn a můžete se dívat. Naše tipy: Vlastníci režiséra Jiřího Havelky, animák Dcera nominovaný na Oscara od Darii Kashcheevy a dokument Jiří Suchý - Lehce s životem se prát režisérky Olgy Sommerové.

 

 

 

Aerovod je online služba pre sledovanie filmov, ktoré prešli diváckym testom veľkého plátna pražských kín Aero, Světozor a Bio Oko, Univerzitného kina Scala v Brne a Bio Central v Hradci Králové.

Online filmy tu

Foto © Aerovod   

 


 

 

 

Portál DAFilms.cz je výsledkom tvorivej spolupráce 7 kľúčových európskych festivalov dokumentárneho filmu združených do Doc Alliance. Cieľom je posúvať hranice dokumentárneho filmu, propagovať jeho rozmanitosť a podporovať kvalitné autorské filmy.  

Online filmy tu


Foto ©  DAFilms CZ  

 

Místo konání:

Bratislava

Datum:

Od: 25.3.2020
Do: 31.12.2020

Organizátor: