Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

14.8.2020 - 16.8.2020

Hvězdné noci - medziročník

Festival Hvězdné noci s podtitulem Medziročník letos přichází sice v kapacitně a prostorově omezeném režimu, ale zároveň návštěvníkovi představí ještě nepoznaná místa uprostřed areálu bývalého Bytčianského pivovaru Popper. V aktuálním ročníku nebudou chybět ani jména české scény. Vydejte se na víkend do Bytče! 14. - 16. srpna 2020 zažijete: Amelie Siba, Laokoon, Pacino a mnoho dalšího.

 

 

Amelie Siba se svým intimním písničkářství propojujícím křehké kytarové melodie s jemnou elektronikou, za necelý rok dokázala ohromit českou nezávislou scénu. Jako první písničkářka zvítězila v talentové soutěži 1band2play.


Elektro-rapový Laokoon vznikl spojením dvou známých hudebníků, když Mikuláš Hamer a Jiří Machů vytvořili jedinečný projekt kombinující intelektuální texty s energickou elektronikou a syrovými beaty.


Tříčlenná sestava Pacino z české Orlové představuje své melancholické abstraktní texty přes střídající se tvrdé a pomalé intimní kytarové riffy doplněné o smělý projev. Za jejich album z roku 2017 Půl litru země dostali ocenění viny za nejlepší album.

 

Víc informácí: hviezdnenoci.sk

Foto (C) Hviezdne noci

 

 

 

 

 

 

Místo konání:
Bytča
Datum:

Od: 14.8.2020
Do: 16.8.2020

Organizátor: